Czas i koszty dostawy

DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI

Przy zamówieniu za min. 100 zł, nie płacisz za wysyłkę. Dostarczamy na terenie Polski

Płatność online lub przelewem bankowym (Przelewy24.pl)
Paczkomat Inpost – 12,90 zł
InPost kurier – 13,90 zł

 

Kurier DPD – wysyłka – 16,50 zł

Płatność za pobraniem

Kurier InPost za pobraniem - 19,90 zł
Kurier DPD za pobraniem  – 19,90 zł

Czas realizacji zamówienia to 5-7 dni robocze nie licząc czasu dostawy przez kuriera.
W razie braku jakiejś pozycji z zamówienia Zamawiający zostanie o tym poinformowany i jeśli nie wybierze zamiennika to zamówienie zostanie pomniejszone o dany produkt, bądź też Zamawiający będzie miał prawo odstąpienia od zamówienia.

Kurier DPD

Maksymalna waga paczki dostarczanej za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD wynosi 30kg.

  • Firma DPD świadczy usługę śledzenia przesyłki. Aby sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się przesyłka należy wpisać numer przesyłki na stronie www.dpd.com.pl (Monitoring przesyłek).
  • W razie nieobecności adresata pod adresem podanym w przesyłce kurierskiej, kurier pozostawi informację (tzw. awizo) o tym, że adresat lub osoba uprawniona od odbioru może: odebrać przesyłkę kurierską w ciągu kolejnych 3 dni roboczych we wskazanym miejscu i czasie lub uzgodnić z Siódemką ponowną próbę doręczenia przesyłki kurierskiej.
  • Jeśli po dwóch dniach od daty wysyłki kurier nie doręczył paczki – prosimy o kontakt z firmą kurierską. Odpowiedni numer telefonu można znaleźć na stronie DPD https://www.dpd.com.pl/klienci-biznesowi/O-DPD/Kontakt-i-Oddzialy/Dzial-obslugi-klienta.

Prosimy dokładnie obejrzeć przesyłkę w trakcie odbioru od kuriera – jeśli nosi ona ślady mechanicznego uszkodzenia opakowania lub ślady otwierania, należy koniecznie otworzyć paczkę przy kurierze. Jeśli jej zawartość jest uszkodzona – należy spisać protokół szkody, który będzie później podstawą reklamacji usługi doręczenia. Bez protokołu reklamacja może nie zostać uznana.

Prosimy również niezwłocznie skontaktować się z biurem Sklepu pod numerem tel. 665 775 077 lub wysłać e-mail na adres: sklep@dmg-herbaty.pl

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, a otrzymasz 10% rabatu na zakupy.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium